Výroba

Výrobní prostory o celkové ploše 592 metrů čtverečních se nachází v Technologickém parku v Brně. Naše měsíční kapacita produkce tankovacích automatů je až 100 kusů.
Zjistit více >>

ECR MONITORING

Monitoruje všechny typy našich Outdoor samoobslužných tankovacích automatů a Indoor kiosků. Zákazníci, servisní partneři i tým servisní podpory používají tento nástroj ke sledování aktuálního provozního stavu komponent našich pokladních systémů instalovaných na čerpacích stanicích.
Zjistit více >>

Centrum servisní podpory

Nedílnou součástí našich poskytovaných služeb je komplexní podpora pro provoz čerpacích stanic a centrálních systémů. Divize vznikla již v roce 2009 a na základě veškerých dosažených zkušeností a ověřených postupů zajišťuje maximální a kvalifikovanou uživatelskou podporu.
Zjistit více >>

Školicí centra

Práce naší společnosti nekončí vývojem a prodejem vybraného informačního systému. Tým profesionálních lektorů zajišťuje uživatelskou dokumentaci, zaškolení nových uživatelů a následnou uživatelskou podporu po celou dobu užívání našeho systému.
Zjistit více >>

Datové centrum

Provozuje vlastní datacentrum s architekturou Geo-cluster s nejvyšším fyzickým a systémovým zabezpečením v režimu vysoké dostupnosti. Všechny centrální produkty a aplikace jsou průběžně aktualizovány v rámci strategického vývoje naší společnosti, udržování bezpečnostních standardů a k maximální spokojenosti našich zákazníků.
Zjistit více >>