11. 6. 2019 Hotel D1, Ostrovačice u Brna
Třetí prezentační setkání
Moderní trendy v bezobslužném tankování

Ředitel společnosti, Ing. Miroslav Stříbrský, zahájil setkání prezentací o trendech v bezobslužném tankování v Čechách a v zahraničí, ve které představil koncepty čerpacích stanic budoucnosti, tak jak je vidí světové společnosti v oboru. Hovořil například o integraci elektromobility v podobě nabíjecích stanic a o narůstajícím významu dalších služeb, než je pouhý prodej pohonných hmot.

Jak to bylo dále?...

Ivo Červený svojí další prezentací představil produktovou řadu CardManager, která byla vystavena v různých technických konfiguracích a barevných provedeních přímo v sále. Návštěvníci si mohli prohlédnout a vyzkoušet všechny možnosti, které tankautomaty nabízí. CardManager může být samostatně stojícího nebo zabudovaný do stěny kiosku, ovládá se pomocí dotykové obrazovky a klávesnice bankovního terminálu a podporuje veškeré typy plateb. Každá čerpací stanice může být vybavena různými typy tankautomatů CardManager, při zachování plné kompatibility s informačními systémy společnosti UNICODE SYSTEMS. Tankautomaty zajišťují řízení technologií i pro provoz čerpací stanice v cela bezobslužném režimu. V takovém případě na nich lze provádět i závoz PHM nebo propojení s technologií mycích linek pro samoobslužný prodej mycích programů.

Pavel Chrást uzavřel dopolední blok prezentací aplikace OPT Web Client. Tato aplikace poskytuje přehled o technickém stavu tankautomatu, informaci o stavu nádrží PHM, přehledy transakcí, přehledy obratů, přecenění PHM a kontrolu odeslaných EET zpráv prostřednictvím libovolného mobilního zařízení.

Po dobrém obědě otevřel odpolední blok Ing. Miroslav Stříbrský tématem Mobilní platby. Mobilní platební systém byl kompletně vyvinutý společností UNICODE a je úspěšně v provozu od října 2018 na 400 čerpacích stanicích Benzina ČR. Je to aplikace, která poskytuje bezhotovostní platbu paliva pomocí naskenovaného QR kódu chytrým telefonem, a to přímo u výdejního stojanu.

Program pokračoval prezentacemi hostů. Společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. představila moderní řešení výdeje a skladování PHM a technická řešení skladovacích nádrží a technologií, Adast Engineering s.r.o. své výdejní stojany PHM a technologie AdBlue, a v neposlední řadě společnost BMS 1 spol. s r.o., prezentovala pravidelné kontroly, revize a servis technologie čerpacích stanic PHM a dodávky a montáže technologie.

Fotografie z akce naleznete naší Facebookové stránce.


video
3

15. – 17. 5. 2019 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Na veletrhu pohonných hmot ve Varšavě to opět žilo a my jsme byli již tradičně u toho. Prezentovali jsme rozsáhlé portfolio našich produktů a na naše hosty čekalo i poctivé české pivo a moravské víno! Veletrh je zaměřený na výrobky, technologická zařízení a služby v oblasti skladování, přepravy a výdeje pohonných hmot. Více na naší Facebookové stránce.

8. – 9. 5. 2019 Münster
TANKSTELLE & MITTELSTAND

Vystavovali jsme na již 19. veletrhu čerpacích stanic v Münsteru TANKSTELLE & MITTELSTAND. Výstava je mimo jiné i vynikající informační platformou pro obchod s pohonnými hmotami, komerční mytí aut, autoservisy, vybavení pro dílny a služby.

Munster - zahájení
1

20. 11. 2018 Olbramovice
Moderní trendy na čerpacích stanicích

Pro velký úspěch našeho jarního prezentačního setkání pro moravský region, jsme uspořádali akci i pro Čechy. Zúčastnilo se jí téměř 100 dalších partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic. Podrobnou reportáž naleznete na našem Facebooku.

6. – 7. 6. 2018 Londýn
České obchodní odpoledne

S podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů ekonomické diplomacie, jsme se začátkem června zúčastnili podnikatelské mise Hospodářské komory na velvyslanectví v Londýně. Velikost a záběr delegace a vedení p. prezidentem Dlouhým umožnily přilákat na ambasádu pestrou řadu britských obchodních partnerů.

15. – 17. 5. 2018 Stuttgart
UNITI expo

Hlavní veletrh technologií pro čerpací stanice a myčky v Evropě, poskytující jedinečnou příležitost vystavovatelům a návštěvníkům budovat a posilovat obchodní vztahy se zákazníky i profesionály v oboru. Výstava, kde si zasvěcený v našem průmyslu přijde na své a navíc zůstane v obraze. Jsme hrdí, že jsme opět byli její součástí.

9. – 11. 5. 2018 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Je největší akcí pořádanou Polskou komorou provozovatelů čerpacích stanic. Všechny tyto roky přitahuje mnoho prosperujících společností a tisíce návštěvníků. Prostřednictvím tvrdé práce celého sektoru je trh s čerpacími stanicemi moderní a flexibilní. Přinášíme vám fotoreportáž z našeho stánku na naší Facebookové stránce.

20. 3. 2018 Brno
Moderní trendy na čerpacích stanicích

V březnu jsme pořádali konferenci pod názvem Moderní trendy na čerpacích stanicích, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic z moravského regionu. Kromě prezentace nových řešení IT systémů jsme prokázali i značný přesah svých aktivit do ostatních oblastí provozu čerpacích stanic. Součástí setkání byly i zajímavé příspěvky z oblasti elektromobility nebo právních aspektů provozu ČS. Podrobnou reportáž naleznete na naší Facebookové stránce.

Petrol Magazín je první český odborný časopis zaměřený na problematiku konvenčních i alternativních pohonných hmot a energií v dopravě. Vychází od roku 2000 šestkrát do roka a svým obsahem oslovuje široké spektrum profesionálů, odborníků i nadšenců z oboru petrochemie včetně výroby, distribuce, prodeje nebo čerpání pohonných hmot popřípadě celého provozu čerpacích stanic, rychlých občerstvení pro účastníky silničního provozu a mycích zařízení pro osobní i nákladní automobily. 

Časopis je zdarma, hradíte pouze 200,- Kč ročně za poštovné.
Více na stránkách www.petrol.cz