3

Mezinárodní veletrh STACJA PALIW, 15. – 17. 5. 2019 Varšava

Na veletrhu pohonných hmot ve Varšavě to opět žilo a my jsme byli již tradičně u toho. Prezentovali jsme rozsáhlé portfolio našich produktů a na naše hosty čekalo i poctivé české pivo a moravské víno! Veletrh je zaměřený na výrobky, technologická zařízení a služby v oblasti skladování, přepravy a výdeje pohonných hmot.
Více na naší
 Facebookové stránce.

TANKSTELLE & MITTELSTAND, 8. – 9. 5. 2019 Münster

Vystavovali jsme na již 19. veletrhu čerpacích stanic v Münsteru TANKSTELLE & MITTELSTAND. Výstava je mimo jiné i vynikající informační platformou pro obchod s pohonnými hmotami, komerční mytí aut, autoservisy, vybavení pro dílny a služby.

Munster - zahájení
1

Moderní trendy na čerpacích stanicích, 20. 11. 2018 Olbramovice 

Pro velký úspěch našeho jarního prezentačního setkání pro moravský region, jsme uspořádali akci i pro Čechy. Zúčastnilo se jí téměř 100 dalších partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic. Podrobnou reportáž naleznete na našem Facebooku.

České obchodní odpoledne, 6. – 7. 6. 2018 Londýn

S podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů ekonomické diplomacie, jsme se začátkem června zúčastnili podnikatelské mise Hospodářské komory na velvyslanectví v Londýně. Velikost a záběr delegace a vedení p. prezidentem Dlouhým umožnily přilákat na ambasádu pestrou řadu britských obchodních partnerů.

UNITI expo, 15. – 17. 5. 2018 Stuttgart

Hlavní veletrh technologií pro čerpací stanice a myčky v Evropě, poskytující jedinečnou příležitost vystavovatelům a návštěvníkům budovat a posilovat obchodní vztahy se zákazníky i profesionály v oboru. Výstava, kde si zasvěcený v našem průmyslu přijde na své a navíc zůstane v obraze. Jsme hrdí, že jsme opět byli její součástí.

Mezinárodní veletrh STACJA PALIW, 9. – 11. 5. 2018 Varšava

Je největší akcí pořádanou Polskou komorou provozovatelů čerpacích stanic. Všechny tyto roky přitahuje mnoho prosperujících společností a tisíce návštěvníků. Prostřednictvím tvrdé práce celého sektoru je trh s čerpacími stanicemi moderní a flexibilní. Přinášíme vám fotoreportáž z našeho stánku na naší Facebookové stránce.

Moderní trendy na čerpacích stanicích, 20. 3. 2018 Brno

V březnu jsme pořádali konferenci pod názvem Moderní trendy na čerpacích stanicích, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic z moravského regionu. Kromě prezentace nových řešení IT systémů jsme prokázali i značný přesah svých aktivit do ostatních oblastí provozu čerpacích stanic. Součástí setkání byly i zajímavé příspěvky z oblasti elektromobility nebo právních aspektů provozu ČS. Podrobnou reportáž naleznete na naší Facebookové stránce.

Petrol Magazín

 

Petrol Magazín je první český odborný časopis zaměřený na problematiku konvenčních i alternativních pohonných hmot a energií v dopravě. Vychází od roku 2000 šestkrát do roka a svým obsahem oslovuje široké spektrum profesionálů, odborníků i nadšenců z oboru petrochemie včetně výroby, distribuce, prodeje nebo čerpání pohonných hmot popřípadě celého provozu čerpacích stanic, rychlých občerstvení pro účastníky silničního provozu a mycích zařízení pro osobní i nákladní automobily. 

Časopis je zdarma, hradíte pouze 200,- Kč ročně za poštovné.
Více na stránkách www.petrol.cz