UNICODE Pozvánka na prezentační setkání

Moderní trendy na čerpacích stanicích, 20.11.2018 Olbramovice

V březnu letošního roku jsme pořádali akci pro moravský region, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic. Podrobnou reportáž naleznete na našem Facebooku. Pro její velký ohlas jsme nyní připravili druhé kolo i pro další regiony.

České obchodní odpoledne, 6. – 7.6.2018 Londýn

S podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů ekonomické diplomacie, jsme se začátkem června zúčastnili podnikatelské mise Hospodářské komory na velvyslanectví v Londýně. Velikost a záběr delegace a vedení p. prezidentem Dlouhým umožnily přilákat na ambasádu pestrou řadu britských obchodních partnerů.

UNITI expo, 15. – 17.05.2018 Stuttgart

Hlavní veletrh technologií pro čerpací stanice a myčky v Evropě, poskytující jedinečnou příležitost vystavovatelům a návštěvníkům budovat a posilovat obchodní vztahy se zákazníky i profesionály v oboru. Výstava, kde si zasvěcený v našem průmyslu přijde na své a navíc zůstane v obraze. Jsme hrdí, že jsme opět byli její součástí.

XXV Mezinárodní veletrh STACJA PALIW, 9. – 11.05.2018 Varšava

Je největší akcí pořádanou Polskou komorou provozovatelů čerpacích stanic. Všechny tyto roky přitahuje mnoho prosperujících společností a tisíce návštěvníků. Prostřednictvím tvrdé práce celého sektoru je trh s čerpacími stanicemi moderní a flexibilní. Přinášíme vám fotoreportáž z našeho stánku na naší Facebookové stránce.

Moderní trendy na čerpacích stanicích, 20. 3.2018 Brno

V březnu jsme pořádali konferenci pod názvem Moderní trendy na čerpacích stanicích, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic z moravského regionu. Kromě prezentace nových řešení IT systémů jsme prokázali i značný přesah svých aktivit do ostatních oblastí provozu čerpacích stanic. Součástí setkání byly i zajímavé příspěvky z oblasti elektromobility nebo právních aspektů provozu ČS. Podrobnou reportáž naleznete na naší Facebookové Facebookové stránce.

Čtvrté letošní číslo Petrol Magazínu

 

Petrol Magazín je první český odborný časopis zaměřený na problematiku konvenčních i alternativních pohonných hmot a energií v dopravě. Vychází od roku 2000 šestkrát do roka a svým obsahem oslovuje široké spektrum profesionálů, odborníků i nadšenců z oboru petrochemie včetně výroby, distribuce, prodeje nebo čerpání pohonných hmot popřípadě celého provozu čerpacích stanic, rychlých občerstvení pro účastníky silničního provozu a mycích zařízení pro osobní i nákladní automobily. 

Více na stránkách: petrol magazin