16. 11. 2023 Stadion MK, Milton Keynes, Anglie
APEA Live Awards 2023

Akce APEA LIVE 2023 byla ukončena slavnostním galavečerem s udílením cen. I tentokrát jsme byli jedním z hlavních sponzorů, a to kategorie „Milestone Award“.
Adrian Hrivík a Arthur Plumpton předávali cenu vítězi před sálem se 700 hosty z celé Velké Británie. Arthur je v naší branži již 40 let a my si velmi vážíme naší spolupráce.

16. 11. 2023 Stadion MK, Milton Keynes, Anglie
APEA Live 2023

Již podruhé jsme se účastnili výstavy a konference APEA 2023🇬🇧. Akce je určena pro britský trh, a to zejména segment soukromých sítí a stanic.
Za pomoci našeho nového kolegy Arthura Plumptona se nám podařilo zajistit spolupráci s britskou společností HYTEK, se kterou jsme letos měli společný stánek. HYTEK vyrábí technologie pro PHM a čerpací stanice a také výdejní stojany na PHM. Jejich modely se často používají i na letištích a v přístavech.
Vystavovali jsme CM Mini, CM Compact ATEX a Built in ve stojanu HYTEK. Po celou dobu výstavy byl u našeho stánku čirý ruch a zjevný zájem ze strany servisních firem i samotných provozovatelů.
Fotky z akce naleznete na našem Facebooku a více informací o akci naleznete zde

28. 10. 2023 Akademie věd ČR
Ústav molekulární genetiky, Praha
VIZE 2050 II – Alternativy udržitelné mobility

Vydavatelství PETROLmedia společně s Českou asociací petrolejářského průmyslu a obchodu (ČAPPO) pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu ČR uspořádala již druhý ročník mezinárodní konference VIZE 2050.
Je nám ctí, že jsme se mohli na organizaci celé akce podílet.
Více o akci naleznete zde, tiskovou zprávu o akci zde.

17. 11. 2022 Stadion MK, Milton Keynes, Anglie
APEA Live 2022

Výstava APEA je místem pro setkání výrobců, kteří se chtějí podělit o své inovativní produkty a nové technologie, diskutovat o nejnovějších standardech a o tom, kam se bude trh v budoucnu ubírat. Je to místo pro inovace, navazování kontaktů a obchodování v ropném průmyslu. Letos jsme poprvé v Anglii vystavovali i my👍
Tato nepřehlédnutelná každoroční událost v ropném průmyslu je zakončená prestižní večeří s udílením cen APEA. Večeři předchází elitní networking a je bezesporu největším večerem roku v tomto odvětví v UK.
🏆Naše OPT Wet & Dry bylo vybráno do finále v kategorii Inovace roku a UNICODE SYSTEMS byl hrdým sponzorem udělení ceny Milník roku.

17. – 19. 5. 2022 Stuttgart, Německo
UNITI expo

Konečně jsme se dočkali!

Po covidové odmlce zase vystavujeme na největším evropském veletrhu pro maloobchodní prodej pohonných hmot a mycích linek. 

Tentokrát prezentujeme hned několik novinek na stánku 3E28 v hale 3.
video
video

19. 10. 2021 Akademie věd ČR
Ústav molekulární genetiky, Praha
VIZE 2050 – Cesta k evoluci kapalných paliv

Česká asociace petrolejářského průmyslu a obchodu společně s naším vydavatelstvím PETROLmedia připravila mimořádnou odbornou konferenci.

Cílem konference je ukázat, že v dopravě budou na trhu i další alternativy k pohonu, a tedy různé cesty k dosažení uhlíkové neutrality.

Společnou iniciativou Fuels Europe, ČAPPO a PETROLmedia je podpořit tuto snahu a ukázat možné cesty k udržitelné mobilitě právě formou odborné konference v České republice.

Více na webu: www.petrol.cz/vize-2050

8. 9. 2021 Aquapalace Hotel Prague
Kongres Čerpačka

Již tradičně jsme byli vystavovateli i partnery kongresu Čerpačka.

Kongres je jednou ze skvělých příležitostí osobního setkání s majiteli a provozovateli čerpacích stanic, při které máme možnost představit naše produkty, pohovořit o aktuálních tématech a poslechnout si zajímavé řečníky.

Cílem kongresu je informovat a inspirovat provozovatele benzinek, aby obstáli v konkurenčním boji a zvýšili své tržby. Pevně věříme, že s produkty CardManager a připravovanou aplikací uniPAY, jsme informovali a inspirovali i my.

8. 9. 2020 Aquapalace Hotel Prague
Kongres Čerpačka

Za stánek jsme dostali BRONZ!🥉

Účastníci 8. ročníku kongresu hodnotili prezentace partnerů a UNICODE SYSTEMS má třetí místo! 👏 Na kongresu prezentoval i náš obchodní manažer Ivo Červený na téma: Pandemie vyzvedla výhody bezobslužného tankování.

Byli jsme nejen součástí odborných prezentací na aktuální témata, ale také jsme prezentovali náš nový produkt – mobilní aplikaci uniPAY.

26. – 28. 11. 2019 PVA EXPO Praha
CZECHBUS

A letos již po čtvrté vystavujeme!

Tentokrát je to 9. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky na stánku 3A08 hala 3, areál PVA EXPO, PRAHA Letňany.

22. – 27. 8. 2019 České Budějovice
Země Živitelka

📌Více než 560 vystavovatelů
📌Přes 21 000 m2 výstavních ploch
📌Téměř 116 000 návštěvníků
📌Bohatý kulturní i odborný program

📌Program i pro rodiny s dětmi

Takhle velkou výstavní plochu jsme ještě neměli! Na 60 m2 jsme v pavilonu Z vystavovali kompletní řadu našich tankovacích automatů a pokladní systém EUROSHOP 3.

11. 6. 2019 Hotel D1, Ostrovačice u Brna
Moderní trendy v bezobslužném tankování

Ředitel společnosti, Ing. Miroslav Stříbrský, zahájil setkání prezentací o trendech v bezobslužném tankování v Čechách a v zahraničí, ve které představil koncepty čerpacích stanic budoucnosti, tak jak je vidí světové společnosti v oboru. Hovořil například o integraci elektromobility v podobě nabíjecích stanic a o narůstajícím významu dalších služeb, než je pouhý prodej pohonných hmot.

Jak to bylo dále?...

Ivo Červený svojí další prezentací představil produktovou řadu CardManager, která byla vystavena v různých technických konfiguracích a barevných provedeních přímo v sále. Návštěvníci si mohli prohlédnout a vyzkoušet všechny možnosti, které tankautomaty nabízí. CardManager může být samostatně stojícího nebo zabudovaný do stěny kiosku, ovládá se pomocí dotykové obrazovky a klávesnice bankovního terminálu a podporuje veškeré typy plateb. Každá čerpací stanice může být vybavena různými typy tankautomatů CardManager, při zachování plné kompatibility s informačními systémy společnosti UNICODE SYSTEMS. Tankautomaty zajišťují řízení technologií i pro provoz čerpací stanice v cela bezobslužném režimu. V takovém případě na nich lze provádět i závoz PHM nebo propojení s technologií mycích linek pro samoobslužný prodej mycích programů.

Pavel Chrást uzavřel dopolední blok prezentací aplikace OPT Web Client. Tato aplikace poskytuje přehled o technickém stavu tankautomatu, informaci o stavu nádrží PHM, přehledy transakcí, přehledy obratů, přecenění PHM a kontrolu odeslaných EET zpráv prostřednictvím libovolného mobilního zařízení.

Po dobrém obědě otevřel odpolední blok Ing. Miroslav Stříbrský tématem Mobilní platby. Mobilní platební systém byl kompletně vyvinutý společností UNICODE a je úspěšně v provozu od října 2018 na 400 čerpacích stanicích Benzina ČR. Je to aplikace, která poskytuje bezhotovostní platbu paliva pomocí naskenovaného QR kódu chytrým telefonem, a to přímo u výdejního stojanu.

Program pokračoval prezentacemi hostů. Společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. představila moderní řešení výdeje a skladování PHM a technická řešení skladovacích nádrží a technologií, Adast Engineering s.r.o. své výdejní stojany PHM a technologie AdBlue, a v neposlední řadě společnost BMS 1 spol. s r.o., prezentovala pravidelné kontroly, revize a servis technologie čerpacích stanic PHM a dodávky a montáže technologie.

Fotografie z akce naleznete naší Facebookové stránce.


video
3

15. – 17. 5. 2019 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Na veletrhu pohonných hmot ve Varšavě to opět žilo a my jsme byli již tradičně u toho. Prezentovali jsme rozsáhlé portfolio našich produktů a na naše hosty čekalo i poctivé české pivo a moravské víno! Veletrh je zaměřený na výrobky, technologická zařízení a služby v oblasti skladování, přepravy a výdeje pohonných hmot. Více na naší Facebookové stránce.

8. – 9. 5. 2019 Münster
TANKSTELLE & MITTELSTAND

Vystavovali jsme na již 19. veletrhu čerpacích stanic v Münsteru TANKSTELLE & MITTELSTAND. Výstava je mimo jiné i vynikající informační platformou pro obchod s pohonnými hmotami, komerční mytí aut, autoservisy, vybavení pro dílny a služby.

Munster - zahájení
1

20. 11. 2018 Olbramovice
Moderní trendy na čerpacích stanicích

Pro velký úspěch našeho jarního prezentačního setkání pro moravský region, jsme uspořádali akci i pro Čechy. Zúčastnilo se jí téměř 100 dalších partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic. Podrobnou reportáž naleznete na našem Facebooku.

6. – 7. 6. 2018 Londýn
České obchodní odpoledne

S podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů ekonomické diplomacie, jsme se začátkem června zúčastnili podnikatelské mise Hospodářské komory na velvyslanectví v Londýně. Velikost a záběr delegace a vedení p. prezidentem Dlouhým umožnily přilákat na ambasádu pestrou řadu britských obchodních partnerů.

15. – 17. 5. 2018 Stuttgart
UNITI expo

Hlavní veletrh technologií pro čerpací stanice a myčky v Evropě, poskytující jedinečnou příležitost vystavovatelům a návštěvníkům budovat a posilovat obchodní vztahy se zákazníky i profesionály v oboru. Výstava, kde si zasvěcený v našem průmyslu přijde na své a navíc zůstane v obraze. Jsme hrdí, že jsme opět byli její součástí.

9. – 11. 5. 2018 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Je největší akcí pořádanou Polskou komorou provozovatelů čerpacích stanic. Všechny tyto roky přitahuje mnoho prosperujících společností a tisíce návštěvníků. Prostřednictvím tvrdé práce celého sektoru je trh s čerpacími stanicemi moderní a flexibilní. Přinášíme vám fotoreportáž z našeho stánku na naší Facebookové stránce.

20. 3. 2018 Brno
Moderní trendy na čerpacích stanicích

V březnu jsme pořádali konferenci pod názvem Moderní trendy na čerpacích stanicích, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic z moravského regionu. Kromě prezentace nových řešení IT systémů jsme prokázali i značný přesah svých aktivit do ostatních oblastí provozu čerpacích stanic. Součástí setkání byly i zajímavé příspěvky z oblasti elektromobility nebo právních aspektů provozu ČS. Podrobnou reportáž naleznete na naší Facebookové stránce.

Petrol Magazín je první český odborný časopis zaměřený na problematiku konvenčních i alternativních pohonných hmot a energií v dopravě. Vychází od roku 2000 šestkrát do roka a svým obsahem oslovuje široké spektrum profesionálů, odborníků i nadšenců z oboru petrochemie včetně výroby, distribuce, prodeje nebo čerpání pohonných hmot popřípadě celého provozu čerpacích stanic, rychlých občerstvení pro účastníky silničního provozu a mycích zařízení pro osobní i nákladní automobily. 

Časopis je zdarma, hradíte pouze 200,- Kč ročně za poštovné.
Více na stránkách www.petrol.cz

28. 10. 2023 Akademie věd ČR
Ústav molekulární genetiky, Praha
VIZE 2050 II – Alternativy udržitelné mobility

Vydavatelství PETROLmedia společně s Českou asociací petrolejářského průmyslu a obchodu (ČAPPO) pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu ČR uspořádala již druhý ročník mezinárodní konference VIZE 2050.
Je nám ctí, že jsme se mohli na organizaci celé akce podílet.
Více o akci naleznete zde, tiskovou zprávu o akci zde.

17. 11. 2022 Stadion MK, Milton Keynes, Anglie
APEA Live 2022

Výstava APEA je místem pro setkání výrobců, kteří se chtějí podělit o své inovativní produkty a nové technologie, diskutovat o nejnovějších standardech a o tom, kam se bude trh v budoucnu ubírat. Je to místo pro inovace, navazování kontaktů a obchodování v ropném průmyslu. Letos jsme poprvé v Anglii vystavovali i my👍
Tato nepřehlédnutelná každoroční událost v ropném průmyslu je zakončená prestižní večeří s udílením cen APEA. Večeři předchází elitní networking a je bezesporu největším večerem roku v tomto odvětví v UK.
🏆Naše OPT Wet & Dry bylo vybráno do finále v kategorii Inovace roku a UNICODE SYSTEMS byl hrdým sponzorem udělení ceny Milník roku.

17. – 19. 5. 2022 Stuttgart, Německo
UNITI expo

Konečně jsme se dočkali!

Po covidové odmlce zase vystavujeme na největším evropském veletrhu pro maloobchodní prodej pohonných hmot a mycích linek. 

Tentokrát prezentujeme hned několik novinek na stánku 3E28 v hale 3.
video
video

19. 10. 2021 Akademie věd ČR
Ústav molekulární genetiky, Praha
VIZE 2050 – Cesta k evoluci kapalných paliv

Česká asociace petrolejářského průmyslu a obchodu společně s naším vydavatelstvím PETROLmedia připravila mimořádnou odbornou konferenci.

Cílem konference je ukázat, že v dopravě budou na trhu i další alternativy k pohonu, a tedy různé cesty k dosažení uhlíkové neutrality.

Společnou iniciativou Fuels Europe, ČAPPO a PETROLmedia je podpořit tuto snahu a ukázat možné cesty k udržitelné mobilitě právě formou odborné konference v České republice.

Více na webu: www.petrol.cz/vize-2050

8. 9. 2021 Aquapalace Hotel Prague
Kongres Čerpačka

Již tradičně jsme byli vystavovateli i partnery kongresu Čerpačka.

Kongres je jednou ze skvělých příležitostí osobního setkání s majiteli a provozovateli čerpacích stanic, při které máme možnost představit naše produkty, pohovořit o aktuálních tématech a poslechnout si zajímavé řečníky.

Cílem kongresu je informovat a inspirovat provozovatele benzinek, aby obstáli v konkurenčním boji a zvýšili své tržby. Pevně věříme, že s produkty CardManager a připravovanou aplikací uniPAY, jsme informovali a inspirovali i my.

8. 9. 2020 Aquapalace Hotel Prague
Kongres Čerpačka

Za stánek jsme dostali BRONZ!🥉

Účastníci 8. ročníku kongresu hodnotili prezentace partnerů a UNICODE SYSTEMS má třetí místo! 👏 Na kongresu prezentoval i náš obchodní manažer Ivo Červený na téma: Pandemie vyzvedla výhody bezobslužného tankování.

Byli jsme nejen součástí odborných prezentací na aktuální témata, ale také jsme prezentovali náš nový produkt – mobilní aplikaci uniPAY.

26. – 28. 11. 2019 PVA EXPO Praha
CZECHBUS

A letos již po čtvrté vystavujeme!

Tentokrát je to 9. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky na stánku 3A08 hala 3, areál PVA EXPO, PRAHA Letňany.

22. – 27. 8. 2019 České Budějovice
Země Živitelka

📌Více než 560 vystavovatelů
📌Přes 21 000 m2 výstavních ploch
📌Téměř 116 000 návštěvníků
📌Bohatý kulturní i odborný program

📌Program i pro rodiny s dětmi

Takhle velkou výstavní plochu jsme ještě neměli! Na 60 m2 jsme v pavilonu Z vystavovali kompletní řadu našich tankovacích automatů a pokladní systém EUROSHOP 3.

11. 6. 2019 Hotel D1, Ostrovačice u Brna
Moderní trendy v bezobslužném tankování

Ředitel společnosti, Ing. Miroslav Stříbrský, zahájil setkání prezentací o trendech v bezobslužném tankování v Čechách a v zahraničí, ve které představil koncepty čerpacích stanic budoucnosti, tak jak je vidí světové společnosti v oboru. Hovořil například o integraci elektromobility v podobě nabíjecích stanic a o narůstajícím významu dalších služeb, než je pouhý prodej pohonných hmot.

Jak to bylo dále?...

Ivo Červený svojí další prezentací představil produktovou řadu CardManager, která byla vystavena v různých technických konfiguracích a barevných provedeních přímo v sále. Návštěvníci si mohli prohlédnout a vyzkoušet všechny možnosti, které tankautomaty nabízí. CardManager může být samostatně stojícího nebo zabudovaný do stěny kiosku, ovládá se pomocí dotykové obrazovky a klávesnice bankovního terminálu a podporuje veškeré typy plateb. Každá čerpací stanice může být vybavena různými typy tankautomatů CardManager, při zachování plné kompatibility s informačními systémy společnosti UNICODE SYSTEMS. Tankautomaty zajišťují řízení technologií i pro provoz čerpací stanice v cela bezobslužném režimu. V takovém případě na nich lze provádět i závoz PHM nebo propojení s technologií mycích linek pro samoobslužný prodej mycích programů.

Pavel Chrást uzavřel dopolední blok prezentací aplikace OPT Web Client. Tato aplikace poskytuje přehled o technickém stavu tankautomatu, informaci o stavu nádrží PHM, přehledy transakcí, přehledy obratů, přecenění PHM a kontrolu odeslaných EET zpráv prostřednictvím libovolného mobilního zařízení.

Po dobrém obědě otevřel odpolední blok Ing. Miroslav Stříbrský tématem Mobilní platby. Mobilní platební systém byl kompletně vyvinutý společností UNICODE a je úspěšně v provozu od října 2018 na 400 čerpacích stanicích Benzina ČR. Je to aplikace, která poskytuje bezhotovostní platbu paliva pomocí naskenovaného QR kódu chytrým telefonem, a to přímo u výdejního stojanu.

Program pokračoval prezentacemi hostů. Společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. představila moderní řešení výdeje a skladování PHM a technická řešení skladovacích nádrží a technologií, Adast Engineering s.r.o. své výdejní stojany PHM a technologie AdBlue, a v neposlední řadě společnost BMS 1 spol. s r.o., prezentovala pravidelné kontroly, revize a servis technologie čerpacích stanic PHM a dodávky a montáže technologie.

Fotografie z akce naleznete naší Facebookové stránce.


video
3

15. – 17. 5. 2019 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Na veletrhu pohonných hmot ve Varšavě to opět žilo a my jsme byli již tradičně u toho. Prezentovali jsme rozsáhlé portfolio našich produktů a na naše hosty čekalo i poctivé české pivo a moravské víno! Veletrh je zaměřený na výrobky, technologická zařízení a služby v oblasti skladování, přepravy a výdeje pohonných hmot. Více na naší Facebookové stránce.

8. – 9. 5. 2019 Münster
TANKSTELLE & MITTELSTAND

Vystavovali jsme na již 19. veletrhu čerpacích stanic v Münsteru TANKSTELLE & MITTELSTAND. Výstava je mimo jiné i vynikající informační platformou pro obchod s pohonnými hmotami, komerční mytí aut, autoservisy, vybavení pro dílny a služby.

Munster - zahájení
1

20. 11. 2018 Olbramovice
Moderní trendy na čerpacích stanicích

Pro velký úspěch našeho jarního prezentačního setkání pro moravský region, jsme uspořádali akci i pro Čechy. Zúčastnilo se jí téměř 100 dalších partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic. Podrobnou reportáž naleznete na našem Facebooku.

6. – 7. 6. 2018 Londýn
České obchodní odpoledne

S podporou Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci projektů ekonomické diplomacie, jsme se začátkem června zúčastnili podnikatelské mise Hospodářské komory na velvyslanectví v Londýně. Velikost a záběr delegace a vedení p. prezidentem Dlouhým umožnily přilákat na ambasádu pestrou řadu britských obchodních partnerů.

15. – 17. 5. 2018 Stuttgart
UNITI expo

Hlavní veletrh technologií pro čerpací stanice a myčky v Evropě, poskytující jedinečnou příležitost vystavovatelům a návštěvníkům budovat a posilovat obchodní vztahy se zákazníky i profesionály v oboru. Výstava, kde si zasvěcený v našem průmyslu přijde na své a navíc zůstane v obraze. Jsme hrdí, že jsme opět byli její součástí.

9. – 11. 5. 2018 Varšava
Mezinárodní veletrh STACJA PALIW

Je největší akcí pořádanou Polskou komorou provozovatelů čerpacích stanic. Všechny tyto roky přitahuje mnoho prosperujících společností a tisíce návštěvníků. Prostřednictvím tvrdé práce celého sektoru je trh s čerpacími stanicemi moderní a flexibilní. Přinášíme vám fotoreportáž z našeho stánku na naší Facebookové stránce.

20. 3. 2018 Brno
Moderní trendy na čerpacích stanicích

V březnu jsme pořádali konferenci pod názvem Moderní trendy na čerpacích stanicích, které se zúčastnilo téměř 100 našich partnerů z řad soukromých provozovatelů čerpacích stanic z moravského regionu. Kromě prezentace nových řešení IT systémů jsme prokázali i značný přesah svých aktivit do ostatních oblastí provozu čerpacích stanic. Součástí setkání byly i zajímavé příspěvky z oblasti elektromobility nebo právních aspektů provozu ČS. Podrobnou reportáž naleznete na naší Facebookové stránce.

Petrol Magazín je první český odborný časopis zaměřený na problematiku konvenčních i alternativních pohonných hmot a energií v dopravě. Vychází od roku 2000 šestkrát do roka a svým obsahem oslovuje široké spektrum profesionálů, odborníků i nadšenců z oboru petrochemie včetně výroby, distribuce, prodeje nebo čerpání pohonných hmot popřípadě celého provozu čerpacích stanic, rychlých občerstvení pro účastníky silničního provozu a mycích zařízení pro osobní i nákladní automobily. 

Časopis je zdarma, hradíte pouze 200,- Kč ročně za poštovné.
Více na stránkách www.petrol.cz