Centrální karetní systémy

Systémy rozdělujeme do třech základních oblastí:

Card Systems

Datacentrum Unicode

Karetní systémy jsou provozovány v datacentru Unicode s architekturou Geo-cluster s nejvyšším fyzickým a systémovým zabezpečením v režimu vysoké dostupnosti. Všechny produkty ze skupiny karetních systémů jsou nejméně dvakrát do roka aktualizovány v rámci strategického vývoje naší společnosti. Technologická infrastruktura je založena na produktech IBM, Microsoft, Cisco, Ingenico, Thales a Safanet.

Bezpečná autorizace

Tato klíčová součást všech našich platebních a věrnostních systémů je provozována v režimu vysoké dostupnosti v našem vlastním autorizačním centru. Autorizační systém je zabezpečen pro splnění všech požadavků kladených vlastními i ostatními provozovateli. Tento systém podléhá pravidelným bezpečnostním auditům. Mezi jeho klíčové moduly patří on-line autorizace platebních a věrnostních transakcí H2H komunikací se záznamem HOST autorizačního systému, hlasová autorizace a vysoce výkonná Antifraud ochrana.

Akceptace fleetových karet třetích stran 

Čerpacím stanicím jsme schopni nabídnout akceptaci libovolných fleetových karet třetích stran. Jedná se o karty: Eurowag, DKV, UTA, CNG, Shell, Benzina, OMV Routex, Eni Routex, EuroOil, CCS, MOL / Slovnaft. Implementace doposud neimplementované fleetové karty do autorizačního systému je otázkou několika týdnů. Akceptace fleetových karet na čerpací stanici pak probíhá standardně přes bankovní terminál, jehož aplikace podporuje akceptaci fleetových karet nebo je autorizace umožněna přes samostatný terminál.

Vydávání vlastních fleetových karet 

Systém pro vydávání vlastní fleetové karty je založený na platformě IFSF. Tento systém je založen na mnohaleté zkušenosti s provozem malých i velkých karetních systémů. Nabízíme modulární a integrovaný systém provozovaný formou služby.
Mezi jeho klíčové moduly patří: 

  • Registrace a řízení zákaznických středisek a karet
  • Tisk a personalizace karet
  • Tisk pinových obálek
  • Cenotvorba smluvním zákazníkům
  • Automatická fakturace
  • Propojení s bankovním účtem
  • Vyúčtování prodejů zboží a služeb
  • Zákaznický portál
  • Nastavení reportů

Centrální věrnostní a slevové systémy 

V rámci marketingové podpory prodejů zboží a služeb na čerpacích stanicích nabízíme možnost využití nástrojů, které zastřeší všechny čerpací stanice provozovatele.
Centrální věrnostní program funguje na principu sběru bodů, které zákazníci získávají za své nákupy PHM, zboží a služeb na čerpací stanici. Za nasbírané body získávají zákazníci slevy na další nákupy nebo body vymění za dárky na čerpací stanici. Sběr bodů je možný na jednotlivé karty nebo společný účet více členů věrnostního programu.
Centrální slevové karty poskytují při předložení před placením na stanici přímou slevu na PHM, zboží nebo služby v celé síti čerpacích stanic provozovatele.
Centrální poukázky na zboží nebo služby poskytují slevy, dárky zdarma nebo kredit, který je možné využít k nákupu na čerpací stanici. Poukázky jsou akceptovány na čerpacích stanicích provozovatele a po použití poukázky je poukázka zneplatněná.

Tohle vše je v automatizované podobě s vysokou úrovní ochrany před zneužitím systému nebo odměn ze strany obsluhy nebo nežádoucího chování zákazníků.