Bezobslužné tankovací automaty CardManager jsou vhodným řešením pro všechny typy čerpacích stanic. Provozovatel čerpací stanice má jedinečnou možnost vybrat tankautomat a jeho konfiguraci podle svých individuálních potřeb. Produktová řada nabízí spoustu možností včetně volby samostatně stojícího nebo zabudovaného tankautomatu. Ovládá se pomocí dotykové obrazovky a klávesnice bankovního terminálu. Podporuje všechny typy plateb. Každá čerpací stanice může být vybavena různými tankautomaty a přitom zachovat plnou kompatibilitu s řídicím systémem UNICODE SYSTEMS.

Tankautomaty CardManager a CardManager Compact umožňují integraci řízení technologií čerpací stanice pro provoz zcela bezobslužných stanic. V takovém případě lze na tankautomatu provádět i závoz PHM. Dále umožňují propojení s technologií myček pro samoobslužný prodej mycích programů.

CardManager splňuje všechny zákaznické požadavky

Typ konstrukce

Samostatně stojící
Tankautomat zabudovaný do kiosku čerpací stanice
Integrace do hlavy výdejního stojanu PHM

Způsoby řízení

Řídicí systém EuroShop
Centrální řízení prostřednictvím WEB aplikace
Lokální řízení

Provozní režimy

Neveřejná čerpací stanice
Veřejná čerpací stanice
Veřejná, plně bezobslužná stanice

Platební metody

Bankovní karty
Fleetové karty
Lokální karty
Věrnostní karty a kupóny
Hotovost

Periferie

Výdejní stojany
Cenové totemy
Hladinoměry nádrží
Kamerový systém
Mycí linky

video

Podrobné informace naleznete na našem produktovém webu: CardManager

OPT CardManager je vlajkovou lodí produktové řady CardManager. Robustní a odolná konstrukce je předpokladem akceptace všech platebních prostředků včetně hotovosti. Hlavní vlastnosti:

 • Špičkový produkt
 • Akceptace hotovosti a bezhotovostních metod
 • Řízení ostatních tankautomatů případně vestavěných tankautomatů
 • 12‘‘ dotyková obrazovka antivandal provedení 

OPT CardManager je samostatně instalované zařízení v podobě samonosného sloupu o rozměrech 40 × 40 × 175 cm. CardManager je vhodný jak pro obsluhované, tak bezobslužné stanice. V případě umístění na veřejné čerpací stanici může ovládat až 32 výdejních míst. V případě smíšeného provozu je CardManager plně integrován do řídícího systému EuroShop jako další pokladna.

CardManager může být vybaven bankovním terminálem s bezkontaktní čtečkou, RF čtečkou bezkontaktní pro lokální karty, magnetickou čtečkou, tiskárnou, akceptorem hotovosti a skenerem čárových kódů. Díky tomu CardManager může akceptovat všechny platební prostředky jako je hotovost, bankovní karty, fleetové karty, libovolné lokální karty, věrnostní karty a kupóny. 

Bezpečnostní vybavení zahrnuje bezpečnostní kameru, otřesová čidla, alarm a v případě hotovosti pak dveře se zesílenou ochranou proti vloupání s trezorovým zámkem.

OPT CardManager Compact je žádaný model pro čerpací stanice ve všech režimech provozu a je ideálním řešením pro stanice zaměřené na bezhotovostní transakce.

 • Vynikající poměr cena – výkon
 • Možnost všech bezhotovostních typů plateb
 • 8,4‘‘ dotyková obrazovka

OPT CardManager Compact je samostatně instalované zařízení v podobě samonosného sloupu o rozměrech 31 x 30 x 148 cm.

V bezobslužném režimu může řídit až 8 výdejních míst. V případě instalace na veřejné čerpací stanici může být tankautomatem ovládáno až 16 výdejních míst. CardManager Compact je plně integrován do řídícího systému EuroShop. Může být vybaven bankovním terminálem s bezkontaktní čtečkou, čtečkou lokálních karet, tiskárnou a skenerem čárových kódů. Díky tomu umožňuje akceptaci všech bezhotovostních prostředků jako bankovní karty, fleetové karty, věrnostní karty, lokální karty a kupóny.

Tento model může být dodán ve vestavěné variantě provedení, kdy je kompletní tankovací automat včetně bankovního terminálu, tiskárny dokladů a ostatních ovládacích prvků zabudován do hlavy výdejního stojanu.

Dostupné varianty:

 • Jednostranný model – orientovaný vpravo – jedna strana stojanu řízena tankautomatem
 • Jednostranný model – orientovaný vlevo – jedna strana stojanu řízena tankautomatem
 • Čelní model – pravá i levá strana stojanu jsou řízeny společným tankautomatem

Vestavěné řešení je plně kompatibilní se stojany Adast a Tatsuno.

Další model produktové řady CardManager poskytuje možnost platby bankovní nebo fleetovou kartou přímo u výdejního stojanu.

 • Rychlá platba přímo u výdejního stojanu
 • Jednoduché řešení
 • Jednoduchá instalace
 • Provoz OPT Slim pouze s OPT CardManager nebo se samostatným Forecourt Serverem

OPT CardManager Slim je samostatně instalované zařízení v podobě samonosného sloupu o rozměrech 35 x 27 x 172 cm, které je běžně umístěno vedle výdejního stojanu. Je ideálním řešením pro čerpací stanice, kde nejsou požadovány akceptace hotovosti, lokálních karet a ovládání dotykovou obrazovkou. 

CardManager Slim může být dodán ve vestavěné variantě, kdy bankovní terminál je zabudován do hlavy výdejního stojanu.

Dostupné varianty:

 • Jednostranný model – orientovaný vpravo – jedna strana stojanu řízena tankautomatem
 • Jednostranný model – orientovaný vlevo – jedna strana stojanu řízena tankautomatem
 • Provoz OPT Slim pouze s OPT CardManager nebo se samostatným Forecourt Serverem

Vestavěné řešení je plně kompatibilní se stojany Adast.

CardManager WET & DRY je nejnovější model naší řady tankovacích automatů, kombinující klasický tankovací automat s velkým dotykovým 32palcovým objednávkovým panelem.

Tato unikátní oboustranná konstrukce modelu WET & DRY je určena pro velké čerpací stanice s gastro provozy. Používá se především k objednávání občerstvení při tankování a k platbě přímo na ostrůvku v blízkosti výdejních stojanů.

Pro více informací klikněte zde. 

Podrobné informace naleznete na našem produktovém webu: CardManager