Forecourt server propojuje technologie čerpací stanice s řídícím systémem. Byl navržen a vyvinut pro připojení širokého spektra používaných technologií a na ochranu před odstávkou z důvodu technické poruchy. Forecourt server je vhodný pro čerpací stanice všech typů a velikostí a může řídit až 32 výdejních míst.

Forecourt server integruje všechny technologie čerpací stanice do řídícího systému EuroShop a umožňuje jejich přímé řízení. Všechna data z připojených zařízení tak jsou okamžitě dostupná na pokladně nebo Backoffice počítači. Pro komunikaci je používán protokol IFSF/LON nebo protokoly výrobců zařízení. Obsluha čerpací stanice tak pohodlně ovládá výdejní stojany PHM, cenové totemy, hladinoměry, mycí linky přímo z pokladny nebo Backoffice.

Forecourt server chrání vaši čerpací stanici

UNICODE Forecourt server významně chrání vaši čerpací stanici proti odstávce čerpací stanice v případě odpojení databázového serveru od systému. V takovém případě pracují pokladny dále v režimu Standalone a prodej suchého zboží a PHM pokračuje bez omezení a zákaznický servis je zachován. V případě výpadku elektrického proudu pokračuje UNICODE Forecourt server v provozu díky záložnímu zdroji UPS a umožní tak odbavení zákazníků a korektní ukončení provozu všech počítačů a technologie.

Podporované výdejní stojany PHM

Adast systems
Tatsuno Benč
Gilbarco
Nesteri
Nuovo Pignone
Salzkotten
Scheidt Bachmann
Schlumberger
Tokheim
Wayne

Podporované hladinoměry

Fafnir
Hectronic
Indikon
Labko
Petrovend
Site sentinel
Stic
Ultra
Unidataz
Veeder Root

Podporované cenové totemy

Bodet
Gema
Kmtech
LEA
Nesteri
PWM
Roura&Cevasa
Tamerneon

Plně integrované mycí linky

Istobal
Christ
Wash Tec
PSD CODAX