KARIÉRA V UNICODE SYSTEMS

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a investujeme do profesionálního růstu našich zaměstnanců. Nabízíme:

  • profesní i platový růst – na pozice vedoucích týmů postupuje obvykle nejzkušenější a nejkvalifikovanější člen týmu
  • práci na klíčových projektech pro české a zahraniční zákazníky
  • pozici u lídra v oboru ve střední Evropě
  • cestování v rámci Evropy
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • vzdělávací kurzy
  • mladý a přátelský kolektiv s kvalitním zázemím

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Databázový specialista
Výstavní 136/18, Praha – Háje

Do mladého kolektivu hledáme nového kolegu, který by rozšířil naše řady a zapojil se do vývoje, analýz a správy Retail Enterprise systémů postavených na platformě Microsoft, provozovaných v režimu vysoké dostupnosti.

Čtěte více...

Co vše je pro tuto pozici potřeba znát?

  • pokročilá znalost návrhu a optimalizací databází
  • zkušenost s designem databázového modelu v 3NF
  • pokročilá znalost databázových systémů Microsoft SQL a T-SQL
  • pokročilá znalost problematiky transactions, isolation levels, locks, joins, indexes, atd..
  • logické myšlení a schopnost algoritmizace
  • orientace v exekučních plánech
  • hluboká znalost interních procesů MS SQL, zkušenosti s SSRS, SSAS, či SSIS, schopnost číst C# kód
  • zkušenost s TFS či jiným Version Control software
  • samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost a smysl pro detail
  • dobré komunikační dovednosti
  • nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • vzdělání technického zaměření
  • analytické myšlení
  • chuť přicházet věcem na kloub
  • chuť učit se novým zajímavým věcem
  • ochota pracovat nad rámec zadaných úkolů
  • schopnost práce v týmu, flexibilita a loajalita
  • vlastní iniciativě a chutí profesního růstu se u nás meze nekladou a jsou podporovány

Co vše Vám na této pozici nabídneme?

  • práci na zajímavých projektech pro české a zahraniční zákazníky
  • práci s nejmodernějšími technologiemi na systémech vysoké dostupnosti
  • profesní a platový růst
  • práci v kolektivu, který má pozici u lídra v oboru ve střední a výhodní Evropě
  • možnost cestování v rámci Evropy
  • profesní i platový růst

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)

Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Pozice je vhodná pro absolventy i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodná také pro tělesně postižení, vozíčkáře, ostatní.

Tester aplikací
Drážní 1400/7b, 627 00 Brno – Slatina, případně Třebíč

Do mladého kolektivu hledáme nového kolegu, který by rozšířil naše řady a zapojil se do testování a podpory vývoje Petrol Retail Information Systémů postavených na platformě Microsoft.

Náplň práce:

  • testování informačních systémů z prostředí čerpacích stanic. Jedná se o platební terminály, věrnostní systémy, pokladny, manažerské nadstavby, samoobslužné tankovací automaty, centrální management systémy.
  • úzká spolupráce s týmem vývojářů
  • vytváření dokumentace (testovací scénáře a release notes)
  • podpora release managementu
  • evidence chyb
  • asistence při UAT
  • interní školení produktů

Požadujeme:

  • základní znalost OS Microsoft Windows XP, 7, 10
  • základní znalost problematiky databází Microsoft SQL
  • základní orientace v objekově orientovaných programovacích nástrojích
  • orientace v problematice IT bezpečnosti
  • znalost problematiky standardních HW počítačových komponent
  • nutná znalost anglického jazyka na úrovni čtení technických specifikací
  • chuť učit se novým věcem a ochota pracovat nad rámec zadaných úkolů
  • řidičské oprávnění B, aktivní řidič
  • vlastní iniciativa

Nabízíme:

  • pracovní růst
  • odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody
  • mladý kolektiv s kvalitním zázemím

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis na email:
jiri.mrkva@unicodesys.cz