Máte zájem o dlouhodobou a stabilní spolupráci? Rádi vás přivítáme v našem týmu!

Výhody a benefity

  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova po zaškolení
  • férové ohodnocení dle zkušeností a kvality práce
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční revize mezd
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvky na obědy
  • teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • interní proškolení, jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • kvalitní pracovní prostředí a parkování
  • možnost pracovních cest do zahraničí, účasti na veletrzích, konferencích a firemních akcích
  • dovolená ve firemním apartmánu v rakouských Alpách za výhodnou cenu

Volné pracovní pozice

Specialista/tka technické podpory tankovacích automatů OPT

Drážní 1400/7b, 627 00 Brno – Slatina

Hledáme Specialistu technické podpory, který se stane součástí dynamického týmu a bude zajišťovat klíčovou podporu našich bezobslužných tankovacích automatů. Pokud máte technické myšlení, chuť učit se novým věcem a baví vás řešit technické výzvy, hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Zajišťování podpory bezobslužných tankovacích automatů
  • Aktivní podpora při implementaci aplikací u klíčových zákazníků
  • Spolupráce na budování znalostní báze
  • Součinnost při vývoji aplikací a jejich testování
  • Řešení tiketů v helpdesk systému (2nd Level Support)
  • Příprava testovacího prostředí na platformě MS Windows

Čtěte více...

Co očekáváme:

  • Chuť přicházet věcem na kloub a učit se novým věcem
  • Analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti
  • Technické vzdělání
  • Znalost HW počítačových komponent
  • Schopnost týmové práce, flexibilita a loajalita

Výhodou bude:

  • Orientace v IT problematice
  • Znalost databází Microsoft SQL
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní pozici v dynamickém prostředí
  • Práci u lídra v oboru ve střední Evropě
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost podílet se na klíčových projektech pro české i zahraniční zákazníky
  • Mladý kolektiv a kvalitní zázemí
  • Další zaměstnanecké výhody

MS SQL Administrátor/ka

Výstavní 230/24, 149 00 Praha 4 – Háje

Hledáme zkušeného MS SQL Administrátora nebo MS SQL Administrátorku, který/á se připojí k našemu týmu a bude se podílet na správě a optimalizaci našich databázových systémů. Pokud máte rádi výzvy, jste schopni pracovat samostatně a máte bohaté zkušenosti s administrací MSSQL, hledáme právě vás!

Očekáváme od vás:

  • Instalaci a konfiguraci MSSQL
  • Znalost HADR (High Availability and Disaster Recovery), včetně Availability Groups a Database Mirroring
  • Správu a optimalizaci MSSQL instancí
  • Performace monitoring a proaktivní optimalizaci dotazů
  • Práci s Extended Events, auditováním a SQL Server Profilerem
  • Dodržování security best practices pro MSSQL
  • Čtení a optimalizaci exekučních plánů
  • Návrh databázových objektů a znalost table partitioning
  • Migraci databází na vyšší verze MSSQL
  • Znalost zálohování databází

Výhodou bude, pokud:

  • Máte MCSA/MCSE certifikaci (není podmínkou)
  • Umíte skriptovat v T-SQL a základně v PowerShell
  • Ovládáte Visual Studio, TFS, GIT a Jira

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Další firemní benefity

WEB Developer/ka (Frontend a Backend)

Průmyslová zóna 161, 674 01 Třebíč

Do našeho vývojářského týmu v Třebíči hledáme nové kolegy a kolegyně! Otevřené pozice jsou pro zkušené i začínající vývojáře webových aplikací. Vaší hlavní náplní bude vývoj pokročilých webových aplikací s vysokou dostupností, které zajišťují správu a autorizaci platebních karet na čerpacích stanicích a nabíjecích místech pro elektromobily. Budete se podílet na vývoji enterprise systémů v moderním cloudovém prostředí, které využívá nejnovější technologie pro vývoj i infrastrukturu.

Naše IT řešení pokrývají kompletní provoz čerpacích stanic a nabíjecích míst, přičemž naše produkty jsou dostupné v deseti evropských zemích. Letos jsme úspěšně expandovali na anglický trh, kde instalujeme naše produkty pro samoobslužné čerpací stanice. Mezi naše významné zákazníky patří společnosti jako Orlen, OMV, Petrom, Eni, Shell, Avanti, ONE1, Tesco, Makro a další menší společnosti. Naši obchodní a technologičtí partneři zahrnují vydavatele platebních karet pro petrol retail, jako jsou DKV, EuroShell, Routex, CCS, E100, AS24, Q8 a mnoho dalších. Produkty vyvíjíme ve spolupráci s předními hráči v oblasti akceptace karet, mezi které patří Global Payments, Nayax, Sonet, Ingenico, Euronet a další.

Co bude vaší hlavní náplní práce:

  • Pro backend: Tvorba backendu webových aplikací a datových modelů.
  • Pro frontend: Tvorba uživatelského rozhraní webových aplikací na základě grafických podkladů a designu v nástroji Figma.

Co od vás očekáváme:

  • Analytické a logické myšlení, důslednost a pečlivost.
  • Schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu.
  • Agilní přístup k práci a proaktivitu.
  • Znalost technologií .NET a C# pro backend; webových technologií (React, Redux, HTML, TypeScript, CSS) pro frontend.

Co bude vaší výhodou:

  • Uživatelská znalost nástroje JIRA.
  • Znalost frontendových standardů (HTML, CSS, TypeScript) a verzovacích nástrojů (GIT, Bitbucket).
  • Znalost designového nástroje Figma a schopnost exportovat návrhy do programového kódu.
  • Znalost práce se SQL (MSSQL).

Proč se vám u nás bude líbit:

  • Neformální a přátelská atmosféra.
  • Podpora v růstu a osobním rozvoji.
  • Možnost částečné práce na homeoffice po zapracování.
  • Vedoucí pozice jsou často obsazovány z vlastních řad.
  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení, které roste s vašimi schopnostmi, a další benefity.

Pokud vás pozice zaujala a vidíte v IT svoji budoucnost, neváhejte a kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o některou z nabízených pozic, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: kariera@unicodesys.cz