Datové centrum UNICODE 

Provozujeme vlastní Datové Centrum Unicode (DCU) s architekturou Geo-cluster,
které je vybudované na moderních technologiích dodávaných předními výrobci IT technologií Microsoft, DELL EMC a Cisco. 

Bezpečná autorizace a připojení

Datové Centrum Unicode provozujeme u našeho obchodního partnera společnosti T-Mobile (dříve GTS), kde máme v dlouhodobém pronájmu vlastní oddělené prostory s nepřetržitým dohledem a přísně omezeným přístupem na základě osobní bezpečnostní karty a biometrie.

Splňujeme nejpřísnější parametry nepřetržitého chodu:

  • několikanásobně jištěné napájení
  • redundantní připojení k vysokorychlostnímu internetu dedikovanými linkami
  • laserový protipožární systém
  • velmi efektivní ekologické chlazení

Na základě těchto parametrů a pravidelných aktualizací našich centrálních systémů, poskytujeme zákazníkům služby v režimu vysoké dostupnosti (HA).

Součástí DCU je autorizační cluster pro akceptaci fleetových karet, který je postavený na technologiích společností Thales a Ingenico. Bezpečnostní řešení kryptoprocesorů společnosti Thales (HSM – Hardware Security Module) je světovou špičkou v oblasti bezpečného generování a uchovávání klíčů a provádění výpočetně náročných kryptografických operací. Tyto moduly jsou používány v bankách po celém světe pro ověřování bankovních transakcí, výběrů z bankomatů apod.

Spojením produktů těchto renomovaných společností a zabezpečením komunikace šifrovacími protokoly, zaručujeme našim zákazníkům bezpečnost všech přenášených a zpracovávaných dat. Všechny aplikace našeho DCU jsou pravidelně prověřovány v rámci auditů. Audity jsou realizovány jak interně, tak i ze strany našich zákazníků a partnerů.