Head Office Systém je komplexní centrální systém určený k řízení a kontrole sítě čerpacích stanic.  Efektivně funguje nad menšími sítěmi třeba již od dvou stanic, stejně jako nad velkými sítěmi s desítkami provozů. Nejnovější generace našeho centrálního řešení je dostupná z jakéhokoliv počítače nebo mobilního zařízení připojeného k internetu. Je také možné jej propojit s ekonomickými systémy jako např. SAP, Oil&GAS, SAP Retail, Helios, stejně jako s třetími stranami subdodavatelů. 

Head Office Systém může být napojen nad stanicí vybavenou systémem EuroShop3 i nad bezobslužnou stanicí vybavenou pouze tankautomatem Cardmanager nebo CardManager Compact. Aplikace Web Office je komfortně ovladatelná nejen z počítače, ale také z tabletu i mobilního telefonu. Uživatel Web Office tak má přehled nad děním na čerpacích stanicích kdykoli a kdekoli. Získává tím také možnost odkudkoli své stanice řídit.

Naše centrální systémy úspěšně řídí několik velkých značkových sítí nejen v Česku, ale také v zahraničí. Předchozí verze fungují výhradně v rámci komunikace přes VPN. Nejnovější generace našeho řešení – Web Office, je již vyvinuta jako webová aplikace, dostupná z jakéhokoliv zařízení připojeného k veřejnému internetu. Aplikace i přenosy dat mezi čerpacími stanicemi a centrálou fungují přes zabezpečené šifrované spojení, které garantuje, že data nemohou být zkompromitována během přenosu, ani neautorizovaným přístupem.

Web Office dále umožňuje:

  • Centrální zálohy dat, které jsou poskytovány jako druh služby
  • Propojit čerpací stanice partnerů do jednotné sítě
  • Připojit franšízové čerpací stanice
  • Průběžný update

Přehledný popis funkcionalit naleznete zde: Web Office