Komfortní model umožňující všechny typy plateb včetně akceptace hotovosti.

OPT CardManager je vlajkovou lodí produktové řady CardManager. Robustní a odolná konstrukce je předpokladem akceptace všech platebních prostředků včetně hotovosti. Hlavní vlastnosti:

  • Špičkový produkt
  • Akceptace hotovosti a bezhotovostních metod
  • Řízení ostatních tankautomatů případně vestavěných tankautomatů
  • 12‘‘ dotyková obrazovka antivandal provedení 

OPT CardManager je samostatně instalované zařízení v podobě samonosného sloupu o rozměrech 40 × 40 × 175 cm. CardManager je vhodný jak pro obsluhované, tak bezobslužné stanice. V případě umístění na veřejné čerpací stanici může ovládat až 32 výdejních míst. V případě smíšeného provozu je CardManager plně integrován do řídícího systému EuroShop jako další pokladna.

CardManager může být vybaven bankovním terminálem s bezkontaktní čtečkou, RF čtečkou bezkontaktní pro lokální karty, magnetickou čtečkou, tiskárnou, akceptorem hotovosti a skenerem čárových kódů. Díky tomu CardManager může akceptovat všechny platební prostředky jako je hotovost, bankovní karty, fleetové karty, libovolné lokální karty, věrnostní karty a kupóny. 

Bezpečnostní vybavení zahrnuje bezpečnostní kameru, otřesová čidla, alarm a v případě hotovosti pak dveře se zesílenou ochranou proti vloupání s trezorovým zámkem.