Karetní systémy

Card Systems

Karetní systémy jsou důležitou součástí portfolia naší společnosti. Karetní systémy mohou být rozděleny do třech základních oblastí: platební systém tankovacích karet, slevový systém a autorizační systém. Karetní systémy jsou provozovány v datacentru Unicode s architekturou Geo-cluster s nejvyšším fyzickým a systémovým zabezpečením v režimu vysoké dostupnosti. Všechny produkty ze skupiny karetních systémů jsou nejméně dvakrát do roka aktualizovány v rámci strategického vývoje naší společnosti. Technologická infrastruktura je založena na produktech IBM, Microsoft, Cisco, Ingenico, Thales a Safanet.

Platební systémy fleetových karet – akceptace karet třetích stran:

V této oblasti jsme schopni nabídnout akceptaci libovolné fleetových karet třetích stran na čerpací stanici. Jedná se o karty: Shell, Benzina, DKV, UTA, OMV Routex, Eni Routex, EuroOil, CCS, Eurowag, MOL / Slovnaft, CNG, Tesco Fleet Card a další. Implementace neakceptované fleetové karty do autorizačního systému je otázkou několika týdnů.

Cards

Platební systémy tankovacích karet – vydávání vlastních karet: Dále také nabízíme našim zákazníkům systém pro vydávání vlastní fleetové karty založené na platformě IFSF. Tento systém je založen na mnohaleté zkušenosti s provozem malých i velkých karetních systémů. Nabízíme modulární a integrovaný systém provozovaný formou služby. Mezi jeho klíčové moduly patří: registrace a řízení zákaznických středisek a karet, tisk a personalizace karet, tisk pinových obálek, cenotvorba smluvním zákazníkům, automatická fakturace, propojení s bankovním účtem, vyúčtování prodejů zboží a služeb, zákaznický portál, nastavení reportů.

Věrnostní a slevové systémy: V rámci přímé podpory prodejů zboží a služeb na čerpacích stanicích nabízíme implementaci lokálních promoakcí a slev přímo do systému čerpací stanice prostřednictvím centrálního systému VIP. To zahrnuje slevové, marketingové a cross-marketingové moduly, které přinášejí nárůst prodejů stávajících zákazníků a jejich další přírůstek. Toto všechno v automatizované podobě s vysokou úrovní ochrany před zneužitím systému nebo odměn ze strany obsluhy nebo nežádoucího chování zákazníků. Věrnostní systémy mohou být rozděleny na slevové a zákaznické promoakce, sbírání bodů a jejich kombinace. Nabízíme tyto možnosti s perspektivou věrnostní identifikace vydávané třetí stranou. Obvykle se jedná o cross nebo umbrella marketing. Dále jsme schopni nabídnout možnost provozu vlastního věrnostního systému.

Autorizační systém: Tato klíčová součást všech našich platebních a věrnostních systémů je provozována v režimu vysoké dostupnosti v našem vlastním autorizačním centru. Autorizační systém je zabezpečen po stránce fyzické a technologické bezpečnosti pro splnění všech požadavků kladených vlastními i ostatními provozovateli. Tento systém podléhá pravidelným bezpečnostním auditům a je pravidelně nejméně dvakrát ročně modernizován v rámci strategického vývoje naší společností. Mezi jeho klíčové moduly patří on-line autorizace platebních a věrnostních transakcí H2H  komunikací se záznamem HOST autorizačního systému, hlasová autorizace a vysoce výkonná Antifraud ochrana.

Naši významní zákazníci:

Our customers