Unicode Forecourt Server

Způsob jak propojit technologie čerpací stanice s řídícím systémem
Forecourt server byl navržen a vyvinut pro připojení širokého spektra používaných technologií na čerpací stanici a ochranu před odstávkou z důvodu technické poruchy. Forecourt server je vhodný pro čerpací stanice všech typů a velikostí. Forecourt server může řídit až 32 výdejních míst.

Forecourt server integruje všechny technologie čerpací stanice do řídícího systému EuroShop a umožňuje jejich přímé řízení. Všechna data z připojených zařízení tak jsou okamžitě dostupná na pokladně nebo Backoffice počítači. Pro komunikaci je používán protokol IFSF/LON nebo protokoly výrobců zařízení. Obsluha čerpací stanice tak pohodlně ovládá výdejní stojany PHM, cenové totemy, hladinoměry, mycí linky přímo z pokladny nebo Backoffice.

Unicode Forecourt server chrání vaši čerpací stanici
Unicode Forecourt server významně chrání vaši čerpací stanici proti odstávce čerpací stanice v případě odpojení databázového serveru od systému. V takovém případě pracují pokladny dále v režimu Standalone a prodej suchého zboží a PHM pokračuje bez omezení a zákaznický servis je zachován.

V případě výpadku elektrického proudu pokračuje Unicode Forecourt server v provozu díky záložnímu zdroji UPS. Všechny transakce tak jsou vždy korektně odbaveny.

Unicode Forecourt Controller

Podporované výdejní stojany PHM

Adast systems

Tatsuno Benč

Gilbarco

Nesteri

Nuovo Pignone

Salzkotten

Scheidt Bachmann

Schlumberger

Tokheim

Wayne

Podporované hladinoměry

Fafnir

Hectronic

Indikon

Labko

Petrovend

Site sentinel

Stic

Ultra

Unidataz

Veeder Root

Podporované cenové totemy

Bodet

Gema

Kmtech

LEA

Nesteri

PWM

Roura&Cevasa

Tamerneon

Plně integrované mycí linky

Istobal

Christ